IMRC CUP

Základné informácie

Pohárové preteky seriálu IMRC Cup sú súčasťou podujatí medzinárodného šampionátu MOTOCh – Motorcycle Championship. IMRC Cup je seriál určený nielen pre začínajúcich pretekárov, ktorých chcú zažiť atmosféru veľkých motocyklových pretekov, no zároveň si netrúfajú vstúpiť priamo do medzinárodného šampionátu. Je to ideálna príležitosť pre výkonnostný rast pretekárov s možnosťou prestupu do seriálu MOTOCh.

IMRC Cup je navyše seriál s výbornou organizáciou, marketingom a medializáciou a zázemím v paddocku, čím môžu pretekári osloviť aj svojich sponzorov a partnerov.

Pohárové preteky seriálu IMRC Cup sú súčasťou podujatí medzinárodného šampionátu MOTOCh – Motorcycle Championship
img
IMRC Cup je vypísaný v otvorených triedach -600 a +600 (do 600 a nad 600 ccm), v rámci ktorých jazdci okrem hodnotenia do IMRC Cupu bojujú aj o body do národného „Slovenského pohára CPM“.

Okrem toho, jazdcov z krajín, ktoré budú mať na pretekoch zastúpenie minimálne troch jazdcov v triede, budeme dekorovať po jednotlivých pretekoch aj celkovo ako Národných víťazov IMRC Cupu. Títo pretekári budú komunikovaní a medializovaní na rovnakej úrovni ako všetci ostatní najúspešnejší jazdci v seriálu IMRC Cup.

LICENCIE PRE IMRC Cup

Pre účasť v seriáli IMRC akceptujeme licencie všetkých krajín EU, ktorých federácie sú registrované u FIM Europe. Je potrebné byť držiteľom medzinárodnej licencie typu „A“, alebo národnej licencie typu „B“ (v tomto prípade je potrebné štartovacie povolenie do zahraničia). Výnimku tvoria pretekári z Českej republiky, ktorí ku štartu v IMRC Cupe potrebujú Medzinárodnú A licenciu svojej federácie.


 

Predpredaj
180 €
Štandardná cena
230 €

Štartovné

ZVÝHODNENÉ ŠTARTOVNÉ NA CELÚ SEZÓNU IMRC Cupu 2017

Na našej novej webstránke motoch.com
bol spustená registrácia na celú pretekársku sezónu za zvýhodnenú cenu. Registrovať sa na celú sezónu za zvýhodnené štartovné môžete po vytvorení používateľského účtu na webstránke www.motoch.com. Manuál k vytvoreniu účtu nájdete na tomto odkaze: Otvoriť tu

Zvýhodnený predpredaj na celú sezónu potrvá do 31. marca 2017! V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Ak sa zaregistrujete, ale do termínu nebude úhrada na našom účte, Vaša prihláška bude neplatná a budete sa musieť registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými podujatiami.

Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom na podujatie, čo na celú sezónu predstavuje 250,-€. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.

Ceny zľavneného celoročného predpredaja IMRC Cup:

Triedy -600 a +600 je 810,-€
Cena pre jazdcov do 14 rokov v triede -600 je 560,-€

Upozornenie: Po registrácii na celú sezónu Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol. Pri platbe do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na prvé podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.


ŠTARTOVNÉ NA JEDNOTLIVÉ PODUJATIA

- Po uplynutí 31. marca sa môžete registrovať už len na jednotlivé podujatia.
- Registrovať sa na jednotlivé podujatia budete môcť takisto po vytvorení užívateľského účtu na stránke motoch.com, ale až po skončení celoročného predpredaja.
- Výška štartovného pre všetky triedy zostáva v porovnaní s predchádzajúcim rokom a nami vtedy organizovaným seriálom zachovaná. Aj tento rok bude možnosť uhradiť štartovné najneskôr 15 dní pred podujatím so zľavou. V termíne 15 dní pred podujatím musí byť úhrada pripísaná na našom účte.

Štartovné dvojdňového podujatia IMRC Cup:

Predpredaj: 180,- €
Štandardná cena: 230,- €

Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile na stránke motoch.com sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.
(plus ďalšia trieda: zľava 100,-€ - platí sa na mieste)

Na mieste podujatia je možnosť dokúpiť si piatkové tréningové jazdy v cene 30,-€ / 1 tréning.

Športovné a technické predpisy

Športové predpisy: Otvoriť tu
Technické predpisy: Otvoriť tu

Časový harmogram

Predstavujeme Vám dva vzorové časové harmonogram spoločného podujatia IMRC Cup so šampionátom MOTOCh, ktorý je možné variovať. Variant A bude platiť pokiaľ budú na podujatí jazdiť všetky triedy (MOTOCh aj IMRC Cupu) samostatne, Variant B bude platiť v prípade, že budú zlučované triedy.

Predbežný časový harmonogram:
Variant A: Otvoriť tu
Variant B: Otvoriť tu

Odmeny za umiestnenia

V krátkom čase Vás budeme informovať aj o cenách pre úspešných pretekárov, ktoré v tomto čase pripravujeme s našimi partnermi.

/ Termíny
  • 28.-30. 04. Slovakia Ring
  • 19.-21. 05. Pannoniaring
  • 14.-16. 07. Most
  • 11.-13. 08. Hungaroring
  • 06.-08. 10. Slovakia Ring