MOTOCh

Základné informácie

Pri vzniku nového seriálu MOTOCh sme vychádzali z myšlienky silného medzinárodného šampionátu zastrešeného motocyklovou federáciou, teda podobne ako je tomu v prípade IDM (Medzinárodných majstrovstiev Nemecka). V našom prípade bude seriál MOTOCh pod záštitou Slovenskej motocyklovej federácie (SMF), čím získava práve štatút oficiálnych medzinárodných majstrovstiev Slovenska. 
Seriál MOTOCh budeme organizovať presne v tom duchu a kvalite, ako nás poznáte. S rozsiahlou medializáciou (ktorú budeme ešte rozširovať), Prize Money, marketingom, servisom v zázemí, so starostlivosťou o pretekárov a podobne.

Pri vzniku nového seriálu MOTOCh sme vychádzali z myšlienky silného medzinárodného šampionátu, zastrešeného motocyklovou federáciou.

img
Hodnotenia a seriály v rámci MOTOCh

V rámci seriálu MOTOCh budú vyhodnocované:
 • Medzinárodné majstrovstvá MOTOCh
 • Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky
 • Národné majstrovstvá Slovenskej republiky
 • Národné majstrovstvá Českej republiky
 • Jazdcov z krajín, ktoré budú mať na pretekoch zastúpenie minimálne troch jazdcov v triede, budeme dekorovať po jednotlivých pretekoch aj celkovo ako Národných víťazov MOTOCh. Títo pretekári budú komunikovaní a medializovaní na rovnakej úrovni ako všetci ostatní najúspešnejší jazdci v seriálu MOTOCh.
Licencie
Pre štart na podujatiach seriálu MOTOCh budú akceptované medzinárodné licencie všetkých krajín, ktorých federácie sú registrované u FIM a FIM Europe

Registrácia

Na našej stránke nájdete všetky podrobnosti o šampionáte MOTOCh, udalosti, kalendár, informácie o registračných poplatkoch jazdcov, mediálnu podporu, technické a športové poriadky, zvláštne ustanovenia a časový harmonogram.

Štartovné


Zvýhodnené štartovné na celú sezónu MOTOCh 2017 do 31. marca

Na našej novej webstránke motoch.com bol spustená registrácia na celú pretekársku sezónu za zvýhodnenú cenu. Registrovať sa na celú sezónu za zvýhodnené štartovné môžete po vytvorení používateľského účtu tu na stránke motoch.com. Manuál k vytvoreniu účtu nájdete na tomto odkaze: Otvoriť tu

Zvýhodnený predpredaj na celú sezónu potrvá do 31. marca 2017! Až po tomto dátume sa bude dať registrovať na jednotlivé podujatia! V tomto termíne musí byť úhrada pripísaná na našom účte. Ak sa zaregistrujete, ale do termínu nebude úhrada na našom účte, Vaša prihláška bude neplatná a budete sa musieť registrovať opäť, ale už len priamo pred jednotlivými podujatiami.

Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom na podujatie, čo na celú sezónu predstavuje 250,-€. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.

Ceny zľavneného celoročného štartovného:
– 125SP, Moto3/125GP a STK 300:    900,-€ (cena pre jazdcov do 14 rokov 650,-€)
– Superstock 600, Supersport, Superstock 1000 a Superbike:    1450,-€
Cena pre jazdcov do 14 rokov v triede Superstock 600: 1200,-€

Upozornenie: Po registrácii na celú sezónu Vám príde automaticky vygenerovaný e-mail s informáciami k úhrade (suma, variabilný symbol. Pri platbe do poznámky uveďte svoje celé meno) a v prílohe Vaša prihláška vo formáte pdf. Prihlášku je potrebné vytlačiť a podpísanú priniesť na prvé podujatie, inak ju budete musieť na mieste vypisovať znova.

Štartovné na jednotlivé podujatia
Po uplynutí 31. marca sa môžete registrovať už len na jednotlivé podujatia.
- Registrovať sa na jednotlivé podujatia budete môcť takisto po vytvorení užívateľského účtu na stránke motoch.com, ale až po skončení celoročného predpredaja.
- Výška štartovného pre všetky triedy zostáva v porovnaní s predchádzajúcim rokom a nami vtedy organizovaným seriálom zachovaná. Aj tento rok bude možnosť uhradiť štartovné najneskôr 15 dní pred podujatím so zľavou. V termíne 15 dní pred podujatím musí byť úhrada pripísaná na našom účte.

Výška štartovného na jednotlivé podujatia:

- 125SP, 125GP/Moto3 a Stock 300:
Predpredaj: 200,-€ / Štandardná cena: 230,-€
- STK600, SSP, STK1000 a SBK:
Predpredaj: 320,-€ / Štandardná cena: 360,-€
(plus ďalšia trieda: zľava 100,-€ - platí sa na mieste)

Jazdci do 14 rokov majú zľavu 50,-€ na štartovnom. Pri vyplnení dátumu narodenia v užívateľskom profile na stránke motoch.com sa im suma 50 € automaticky odráta zo štartovného.

Športové a technické predpisy

Športové predpisy: Otvoriť tu
Technické predpisy: Otvoriť tu
Technické predpisy STK 300: Otvoriť tu

Časový harmogram

Predstavujeme Vám dva vzorové časové harmonogram spoločného podujatia IMRC Cup so šampionátom MOTOCh, ktorý je možné variovať. Variant A bude platiť pokiaľ budú na podujatí jazdiť všetky triedy (MOTOCh aj IMRC Cupu) samostatne, Variant B bude platiť v prípade, že budú zlučované triedy.

Predbežný časový harmonogram: Otvoriť tu


Odmeny za umiestnenia

V krátkom čase Vás budeme informovať aj o cenách pre úspešných pretekárov, ktoré v tomto čase pripravujeme s našimi partnermi.

/ Všetky triedy v šampionáte MOTOCh
 • Superbike
 • Superstock 1000
 • Supersport
 • Superstock 600
 • Superstock 300
 • Moto 3/125GP
 • SP 125